375-TAN-72MMX50M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 375-TAN-72MMX50M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Duomenų lapai: 375-TAN-72MMX50M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
375-TAN-72MMX50M specifikacijos
Dalies numeris 375-TAN-72MMX50M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 6283 pcs Duomenų lapas 375-TAN-72MMX50M.pdf
Plotis 2.83" (72.00mm) Naudojimas Packaging, Sealing, Splicing
Storis - atraminis, vežėjas 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Storis - lipnus 0.0011" (1.1 mils, 0.028mm)
Storis 0.0031" (3.1 mils, 0.079mm) Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Box Sealing Tinkamumo laikas pradėti -
Tinkamumo laikas - Serija Scotch® 375
Pakuotė Roll Kiti vardai 0 00 21200 72402 2
375-TAN-72MMX50M-ND
375TAN72MMX50M
3M159066
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 164' (50.0m) 54.7 yds "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Spalva Tan Atsarginis, vežėjas Polypropylene Film
Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
375-DISPENSER
375-DISPENSER
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BOX SEALING TAPE W/DISPENSER
Sandelyje: 1037 pcs
parsisiųsti:
RFQ
3750-2
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: BINDING POST GOLD PLATED RED
Sandelyje: 13996 pcs
parsisiųsti: 3750-2.pdf
RFQ
3750-12-DP3
3750-12-DP3
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: COM GRD PCKG TAPE 1.88"X54.6YD
parsisiųsti:
3750-1
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: BINDING POST GOLD PLATED BROWN
parsisiųsti: 3750-1.pdf
375-CLEAR-48MMX50M
375-CLEAR-48MMX50M
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
parsisiųsti: 375-CLEAR-48MMX50M.pdf
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: MOUNT RECT CAPACITORS 0.030"
375-TAN-48MMX50M
375-TAN-48MMX50M
parsisiųsti: 375-TAN-48MMX50M.pdf
apibūdinimas: BINDING POST GOLD PLATED BLACK
375-CLEAR-72MMX50M
375-CLEAR-72MMX50M
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
parsisiųsti: 375-CLEAR-72MMX50M.pdf
375-501N21A-00
375-501N21A-00
Gamintojai: IXYS RF
apibūdinimas: RF MOSFET N-CHANNEL DE375
parsisiųsti: 375-501N21A-00.pdf
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: PLA FILAMENT FOR 3D PRINTERS
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: RADIANT EDGE 1" END CAPS, INDIVI
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus