375-CLEAR-72MMX50M
3M3M
375-CLEAR-72MMX50M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 375-CLEAR-72MMX50M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Duomenų lapai: 375-CLEAR-72MMX50M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
375-CLEAR-72MMX50M specifikacijos
Dalies numeris 375-CLEAR-72MMX50M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 6367 pcs Duomenų lapas 375-CLEAR-72MMX50M.pdf
Plotis 2.83" (72.00mm) Naudojimas Packaging, Sealing, Splicing
Storis - atraminis, vežėjas 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Storis - lipnus 0.0011" (1.1 mils, 0.028mm)
Storis 0.0031" (3.1 mils, 0.079mm) Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Box Sealing Tinkamumo laikas pradėti -
Tinkamumo laikas - Serija Scotch® 375
Pakuotė Roll Kiti vardai 0 00 21200 72407 7
375-CLEAR-72MMX50M-ND
375CLEAR72MMX50M
3M159064
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 164' (50.0m) 54.7 yds "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Spalva Clear Atsarginis, vežėjas Polypropylene Film
Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
375-CLEAR-48MMX50M
375-CLEAR-48MMX50M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Sandelyje: 9972 pcs
parsisiųsti: 375-CLEAR-48MMX50M.pdf
RFQ
375
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: ROUND SPACER #8 PHENOLIC 2"
Sandelyje: 103596 pcs
parsisiųsti: 375.pdf
RFQ
375-501N21A-00
375-501N21A-00
Gamintojai: IXYS RF
apibūdinimas: RF MOSFET N-CHANNEL DE375
parsisiųsti: 375-501N21A-00.pdf
3750
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: PLA FILAMENT FOR 3D PRINTERS
parsisiųsti: 3750.pdf
3750
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: RADIANT EDGE 1" END CAPS, INDIVI
parsisiųsti:
375-102N15A-00
375-102N15A-00
Gamintojai: IXYS RF
parsisiųsti: 375-102N15A-00.pdf
375-TAN-72MMX50M
375-TAN-72MMX50M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
parsisiųsti: 375-TAN-72MMX50M.pdf
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: MOUNT RECT CAPACITORS 0.030"
parsisiųsti: 375-500.pdf
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: BINDING POST GOLD PLATED BLACK
375-102N12A-00
375-102N12A-00
parsisiųsti: 375-102N12A-00.pdf
375-DISPENSER
375-DISPENSER
apibūdinimas: BOX SEALING TAPE W/DISPENSER
parsisiųsti:
375-TAN-48MMX50M
375-TAN-48MMX50M
parsisiųsti: 375-TAN-48MMX50M.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus