371-CLEAR-72MMX100M
3M3M
371-CLEAR-72MMX100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 371-CLEAR-72MMX100M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 2.83"X 109.3YD
Duomenų lapai: 371-CLEAR-72MMX100M.pdf
  • Pranešimas
371-CLEAR-72MMX100M specifikacijos
Dalies numeris 371-CLEAR-72MMX100M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 24997 pcs Duomenų lapas 371-CLEAR-72MMX100M.pdf
Plotis 2.83" (72.00mm) Naudojimas Packaging, Sealing, Splicing
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm) Temperatūros diapazonas -