371-CLEAR-48MMX50M
3M3M
371-CLEAR-48MMX50M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 371-CLEAR-48MMX50M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Duomenų lapai: 371-CLEAR-48MMX50M.pdf
  • Pranešimas
371-CLEAR-48MMX50M specifikacijos
Dalies numeris 371-CLEAR-48MMX50M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 31922 pcs Duomenų lapas 371-CLEAR-48MMX50M.pdf
Plotis 1.89" (48.00mm) Naudojimas Packaging, Sealing, Splicing
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm) Temperatūros diapazonas -