355-TAN-72MMX50M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 355-TAN-72MMX50M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAN 72MM X 50M BULK
Duomenų lapai: 355-TAN-72MMX50M.pdf
  • Pranešimas
355-TAN-72MMX50M specifikacijos
Dalies numeris 355-TAN-72MMX50M Gamintojas 3M
apibūdinimas TAN 72MM X 50M BULK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4417 pcs Duomenų lapas 355-TAN-72MMX50M.pdf
Serija Scotch® 355 Kiti vardai 00021200723278
Susiję produktai
3550
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: D/F FILM CLEAR 7/16 X 36Y, KILLE
Sandelyje: 3382 pcs
parsisiųsti:
RFQ
355-CLEAR-72MMX50M
355-CLEAR-72MMX50M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CLEAR 72MM X 50M BULK
Sandelyje: 4503 pcs
parsisiųsti: 355-CLEAR-72MMX50M.pdf
RFQ
3550
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: RIGHT ANGLE (L BEND) HDMI PLUG A
parsisiųsti: 3550.pdf
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: FUSE CLIP BLADE 500V 30A PCB
parsisiųsti: 3550.pdf
355-TAN-48MMX50M
355-TAN-48MMX50M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAN 48MM X 50M BULK PN6651
parsisiųsti: 355-TAN-48MMX50M.pdf
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: MOUNT RECT CAPACITORS 0.030"
apibūdinimas: 3M ETHYLENE OXIDE MONITOR 35
Sandelyje: 123 pcs
355-CLEAR-48MMX50M
355-CLEAR-48MMX50M
apibūdinimas: CLEAR 48MM X 50M BULK
parsisiųsti: 355-CLEAR-48MMX50M.pdf
3550 MC005
3550 MC005
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CBL RIBN 10COND MULTI 100'
Sandelyje: 952 pcs
parsisiųsti: 3550 MC005.pdf
355-TAN-36MMX50M
355-TAN-36MMX50M
apibūdinimas: TAN 36MM X 50M PN6650
parsisiųsti: 355-TAN-36MMX50M.pdf
355-CLEAR-36MMX50M
355-CLEAR-36MMX50M
apibūdinimas: CLEAR 36MM X 50M BULK
parsisiųsti: 355-CLEAR-36MMX50M.pdf
Gamintojai: ebm-papst Inc.
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X38MM 230VAC WIRE
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus