355-TAN-36MMX50M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 355-TAN-36MMX50M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAN 36MM X 50M PN6650
Duomenų lapai: 355-TAN-36MMX50M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
355-TAN-36MMX50M specifikacijos
Dalies numeris 355-TAN-36MMX50M Gamintojas 3M
apibūdinimas TAN 36MM X 50M PN6650 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6202 pcs Duomenų lapas 355-TAN-36MMX50M.pdf
Serija Scotch® 355 Kiti vardai 00051131066502
Susiję produktai
355-CLEAR-48MMX50M
355-CLEAR-48MMX50M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CLEAR 48MM X 50M BULK
Sandelyje: 6836 pcs
parsisiųsti: 355-CLEAR-48MMX50M.pdf
RFQ
355-CLEAR-36MMX50M
355-CLEAR-36MMX50M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CLEAR 36MM X 50M BULK
Sandelyje: 6275 pcs
parsisiųsti: 355-CLEAR-36MMX50M.pdf
RFQ
Gamintojai: EDAC Inc.
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
parsisiųsti: 355-086-521-202.pdf
355-CLEAR-72MMX50M
355-CLEAR-72MMX50M
apibūdinimas: CLEAR 72MM X 50M BULK
parsisiųsti: 355-CLEAR-72MMX50M.pdf
355-TAN-72MMX50M
355-TAN-72MMX50M
apibūdinimas: TAN 72MM X 50M BULK
parsisiųsti: 355-TAN-72MMX50M.pdf
Gamintojai: EDAC Inc.
parsisiųsti: 355-086-521-204.pdf
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: MOUNT RECT CAPACITORS 0.030"
3550
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: D/F FILM CLEAR 7/16 X 36Y, KILLE
parsisiųsti:
3550
Gamintojai: ebm-papst Inc.
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X38MM 230VAC WIRE
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: FUSE CLIP BLADE 500V 30A PCB
apibūdinimas: 3M ETHYLENE OXIDE MONITOR 35
Sandelyje: 123 pcs
355-TAN-48MMX50M
355-TAN-48MMX50M
apibūdinimas: TAN 48MM X 50M BULK PN6651
parsisiųsti: 355-TAN-48MMX50M.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus