30-50-3903-WHITE
3M3M
30-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 30"X 50YDS
Duomenų lapai: 30-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 568 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
  • Pranešimas
30-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 30-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 568 pcs Duomenų lapas 30-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 30.00" (762.00mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30-50T
30-50T
Gamintojai: Anaren
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 50OHM
Sandelyje: 10907 pcs
parsisiųsti: 30-50T.pdf
RFQ
30-6-WN
30-6-WN
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN SPADE TERM 24-26AWG #6 YEL
Sandelyje: 162005 pcs
parsisiųsti:
RFQ
30-6-E
30-6-E
Gamintojai: Grayhill, Inc.
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NC 1A 115V
parsisiųsti: 30-6-E.pdf
30-5-4-52-07-EW
30-5-4-52-07-EW
Gamintojai: Grayhill, Inc.
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V
parsisiųsti: 30-5-4-52-07-EW.pdf
30-6-EW
30-6-EW