30-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 30"X 50YDS
Duomenų lapai: 30-50-3903-BLACK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 574 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
30-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 30-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 574 pcs Duomenų lapas 30-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 30.00" (762.00mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max