25-50-3903-WHITE
3M3M
25-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 25"X 50YDS
Duomenų lapai: 25-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 572 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
25-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 25-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 572 pcs Duomenų lapas 25-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 25.00" (635.00mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
25-490
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: WR COMB LNG 12PT 1-1/4 SATIN
Sandelyje: 1204 pcs
parsisiųsti:
RFQ
25-50-3903-BLACK
25-50-3903-BLACK
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLACK 25"X 50YDS
Sandelyje: 629 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-BLACK.pdf
RFQ
25-50-3903-BLUE
25-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 25"X 50YDS
Sandelyje: 654 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-BLUE.pdf
25-508
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: WR COMB OE SKT 12PT 1/4 FP
Sandelyje: 2619 pcs
parsisiųsti:
25-55CPS-BD-16
25-55CPS-BD-16
Gamintojai: Leader Tech Inc.
apibūdinimas: COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI
parsisiųsti: 25-55CPS-BD-16.pdf
25-5702-10SW
25-5702-10SW
apibūdinimas: SUPPLIED AIR RESPIRATORY PROTECT
Sandelyje: 86 pcs
parsisiųsti: 25-5702-10SW.pdf
apibūdinimas: WR SKT COMB OE 12PT 1/2 FP
25-50-3903-GREEN
25-50-3903-GREEN
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH GREEN 25"X 50YDS
Sandelyje: 574 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-GREEN.pdf
apibūdinimas: WR SKT COMB OE 12PT 13/16 FP
25-50-3903-RED
25-50-3903-RED
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH RED 25"X 50YDS
Sandelyje: 636 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-RED.pdf
apibūdinimas: WR COMB LNG 12PT 1-3/16 SATIN
25-55CPS-SN-16
25-55CPS-SN-16
Gamintojai: Leader Tech Inc.
parsisiųsti: 25-55CPS-SN-16.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus