25-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 25"X 50YDS
Duomenų lapai: 25-50-3903-BLACK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 629 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
25-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 25-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 629 pcs Duomenų lapas 25-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 25.00" (635.00mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
25-50-3903-WHITE
25-50-3903-WHITE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH WHITE 25"X 50YDS
Sandelyje: 572 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-WHITE.pdf
RFQ
25-50-3903-GREEN
25-50-3903-GREEN
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH GREEN 25"X 50YDS
Sandelyje: 574 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-GREEN.pdf
RFQ
25-480
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: WR COMB 12PT 15/16
Sandelyje: 2100 pcs
parsisiųsti:
25-484
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: WR COMB LNG 12PT 1-1/16 SATIN
Sandelyje: 1686 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: WR COMB 12PT 1
apibūdinimas: WR COMB OE SKT 12PT 1/4 FP
apibūdinimas: WR COMB LNG 12PT 1-1/4 SATIN
25-50-3903-RED
25-50-3903-RED
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH RED 25"X 50YDS
Sandelyje: 636 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-RED.pdf
apibūdinimas: WR SKT COMB OE 12PT 1/2 FP
25-50-3903-BLUE
25-50-3903-BLUE
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 25"X 50YDS
Sandelyje: 654 pcs
parsisiųsti: 25-50-3903-BLUE.pdf
apibūdinimas: WR COMB LNG 12PT 1-1/8 SATIN
apibūdinimas: WR COMB LNG 12PT 1-3/16 SATIN
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus