23-50-3903-WHITE
3M3M
23-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 23"X 50YDS
Duomenų lapai: 23-50-3903-WHITE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 653 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 653 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
23-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 23-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 653 pcs Duomenų lapas 23-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 23.00" (584.20mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva White
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
23-50-3903-BLUE
23-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 23"X 50YDS
Sandelyje: 796 pcs
parsisiųsti: 23-50-3903-BLUE.pdf
RFQ
Gamintojai: Parker Chomerics
apibūdinimas: SHIELD WRAP 1"X100' FERREX ROLL
Sandelyje: 723 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: B DRP CLAMP (US WEST PKG)
Sandelyje: 23199 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: B DROP WIRE CLAMP
Sandelyje: 73560 pcs
apibūdinimas: B-DROP WIRE CLAMP ALUM(BELL)
23-60FS-BD-24
23-60FS-BD-24
Gamintojai: Leader Tech Inc.
apibūdinimas: 0.23 X 0.60 BD 24--FOLDED SERIES
parsisiųsti: 23-60FS-BD-24.pdf
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER RA FLUX 20AWG 60/40 .5LB
parsisiųsti: 23-6040-0027.pdf
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER RA FLUX 22AWG 60/40 .5LB
parsisiųsti: 23-6040-0018.pdf
Gamintojai: Parker Chomerics
apibūdinimas: SHIELD WRAP 1"X25' FERREX ROLL
Sandelyje: 805 pcs
23-60FS-BD-24-NTP
23-60FS-BD-24-NTP
Gamintojai: Leader Tech Inc.
apibūdinimas: 0.23 X 0.60 BD 24 NTP--FOLDED SE
parsisiųsti: 23-60FS-BD-24-NTP.pdf
apibūdinimas: B DROP ALUM COMM
23-50-3903-BLACK
23-50-3903-BLACK
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLACK 23"X 50YDS
Sandelyje: 798 pcs
parsisiųsti: 23-50-3903-BLACK.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus