23-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 23"X 50YDS
Duomenų lapai: 23-50-3903-BLACK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 798 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
23-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 23-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 798 pcs Duomenų lapas 23-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 23.00" (584.20mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: B DROP WIRE CLAMP
Sandelyje: 73560 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER RA FLUX 20AWG 60/40 .5LB
Sandelyje: 4344 pcs
parsisiųsti: 23-6040-0027.pdf
RFQ
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: B-DROP WIRE CLAMP ALUM(BELL)
parsisiųsti:
23-4-E
23-4-E
Gamintojai: Grayhill, Inc.
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NO 0.25A 115V
parsisiųsti: 23-4-E.pdf
Gamintojai: Parker Chomerics
apibūdinimas: SHIELD WRAP 1"X100' FERREX ROLL
Sandelyje: 723 pcs
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER RA FLUX 22AWG 60/40 .5LB
parsisiųsti: 23-6040-0018.pdf
23-50-3903-WHITE
23-50-3903-WHITE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH WHITE 23"X 50YDS
Sandelyje: 653 pcs
parsisiųsti: 23-50-3903-WHITE.pdf
apibūdinimas: COAX DROPWIRE CLAMP
Gamintojai: Parker Chomerics
apibūdinimas: SHIELD WRAP 1"X25' FERREX ROLL
Sandelyje: 805 pcs
23-50-3903-BLUE
23-50-3903-BLUE
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 23"X 50YDS
Sandelyje: 796 pcs
parsisiųsti: 23-50-3903-BLUE.pdf
apibūdinimas: B DRP CLAMP (US WEST PKG)
apibūdinimas: B DROP ALUM COMM
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus