13-50-3903-WHITE
3M3M
13-50-3903-WHITE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 13-50-3903-WHITE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH WHITE 13"X 50YDS
Duomenų lapai: 13-50-3903-WHITE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
13-50-3903-WHITE specifikacijos
Dalies numeris 13-50-3903-WHITE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1104 pcs Duomenų lapas 13-50-3903-WHITE.pdf
Plotis 13.00" (330.20mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max