13-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 13-50-3903-BLACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE DUCT CLOTH BLACK 13"X 50YDS
Duomenų lapai: 13-50-3903-BLACK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
13-50-3903-BLACK specifikacijos
Dalies numeris 13-50-3903-BLACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1264 pcs Duomenų lapas 13-50-3903-BLACK.pdf
Plotis 13.00" (330.20mm) Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Temperatūros diapazonas 200°F (93°C) Max
Juostos tipas Duct Cloth Tinkamumo laikas pradėti Date of Manufacture
Tinkamumo laikas 18 Months Serija 3903
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 150' (45.7m) 50 yds
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Spalva Black
Atsarginis, vežėjas Vinyl Klijai Rubber
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
13-38S-NB
13-38S-NB
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN RING CIRC 10-12AWG #3/8
Sandelyje: 228712 pcs
parsisiųsti: 13-38S-NB.pdf
RFQ
13-38S-W
13-38S-W
Gamintojai: 3M
Sandelyje: 385318 pcs
parsisiųsti: 13-38S-W.pdf
RFQ
13-500-W
13-500-W
apibūdinimas: CONN RING CIRC 10-12AWG #1/2
parsisiųsti:
parsisiųsti: 13-38-W.pdf
13-38S-P
13-38S-P
parsisiųsti: 13-38S-P.pdf
13-4S-P
13-4S-P
apibūdinimas: CONN RING CIRC 10-12AWG #4 CRIMP
parsisiųsti: 13-4S-P.pdf
13-50-3903-WHITE
13-50-3903-WHITE
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH WHITE 13"X 50YDS
parsisiųsti: 13-50-3903-WHITE.pdf
13-4S-NB
13-4S-NB
parsisiųsti: 13-4S-NB.pdf
13-56
apibūdinimas: CONN RING CIRC 10-12AWG #5/16
parsisiųsti: 13-56.pdf
13-50-3903-BLUE
13-50-3903-BLUE
apibūdinimas: TAPE DUCT CLOTH BLUE 13"X 50YDS
parsisiųsti: 13-50-3903-BLUE.pdf
13-500
parsisiųsti:
Gamintojai: Conec
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
parsisiųsti: 13-503291.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus