AS1372-BWLT-12
amsams
AS1372-BWLT-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1372-BWLT-12
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 350MA 5WLCSP
Duomenų lapai: AS1372-BWLT-12.pdf
  • Pranešimas
AS1372-BWLT-12 specifikacijos
Dalies numeris AS1372-BWLT-12 Gamintojas ams
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 350MA 5WLCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125919 pcs Duomenų lapas AS1372-BWLT-12.pdf
Įtampa (maks.) 0.11V @ 350mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 4.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 5-WLCSP (1.34x0.97) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-UFBGA, WLCSP PSRR 85dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 183640016
AS1372-BWLT-12TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 350mA 5-WLCSP (1.34x0.97)
Dabartinis - rezultatas 350mA Valdymo funkcijos Enable