AS1369-BWLT-25
amsams
AS1369-BWLT-25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1369-BWLT-25
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP
Duomenų lapai: AS1369-BWLT-25.pdf
  • Pranešimas
AS1369-BWLT-25 specifikacijos
Dalies numeris AS1369-BWLT-25 Gamintojas ams
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4453 pcs Duomenų lapas AS1369-BWLT-25.pdf
Įtampa (maks.) 0.2V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-WLCSP (0.97x0.97) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-UFBGA, WLCSP PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AS1369-BWLT-25TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 4-WLCSP (0.97x0.97) Dabartinis - tiekimas (maks.) 60µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 50µA Dabartinis - rezultatas 200mA