AS1367-BTDT-18
amsams
ams
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1367-BTDT-18
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8TDFN
Duomenų lapai: AS1367-BTDT-18.pdf
  • Pranešimas
AS1367-BTDT-18 specifikacijos
Dalies numeris AS1367-BTDT-18 Gamintojas ams
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5978 pcs Duomenų lapas AS1367-BTDT-18.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TDFN (2x2) Serija -
Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad PSRR 75dB ~ 52dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai AS1367-BTDT-18CT
AS1367BTDT18
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 8-TDFN (2x2) Dabartinis - tiekimas (maks.) 30µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 16µA Dabartinis - rezultatas 150mA