AS1328B-BQFT-15
amsams
ams
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS1328B-BQFT-15
Gamintojas / Gamintojas: ams
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.5V 3A SYNC 16-TQFN
Duomenų lapai: AS1328B-BQFT-15.pdf
  • Pranešimas
AS1328B-BQFT-15 specifikacijos
Dalies numeris AS1328B-BQFT-15 Gamintojas ams
apibūdinimas IC REG BUCK 1.5V 3A SYNC 16-TQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4559 pcs Duomenų lapas AS1328B-BQFT-15.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 16-TQFN (3x3) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-WFQFN Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 188200023
AS1328B-BQFT-15TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1.5MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 3A 16-WFQFN Exposed Pad Dabartinis - rezultatas 3A