Z8PE002SZ010SC00TR
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8PE002SZ010SC00TR
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Duomenų lapai: 1.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf2.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Z8PE002SZ010SC00TR specifikacijos
Dalies numeris Z8PE002SZ010SC00TR Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 5049 pcs Duomenų lapas 1.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf2.Z8PE002SZ010SC00TR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Greitis 10MHz
Serija Z8® Plus RAM dydis 64 x 8
Programos atminties tipas OTP Programos atminties dydis 512B (512 x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai Z8PE002SZ010SC00T
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 14 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP Duomenų keitikliai -