Z8PE002PZ010EG
ZilogZilog
Z8PE002PZ010EG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8PE002PZ010EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 512B OTP 18DIP
Duomenų lapai: 1.Z8PE002PZ010EG.pdf2.Z8PE002PZ010EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
640 pcs
  • Pranešimas
Z8PE002PZ010EG specifikacijos
Dalies numeris Z8PE002PZ010EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 62009 pcs Duomenų lapas 1.Z8PE002PZ010EG.pdf2.Z8PE002PZ010EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Greitis 10MHz
Serija Z8® Plus RAM dydis 64 x 8
Programos atminties tipas OTP Programos atminties dydis 512B (512 x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 18-DIP (0.300", 7.62mm) Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 14
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP