Z8F6402AR020SC00TR
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F6402AR020SC00TR
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai: Z8F6402AR020SC00TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Z8F6402AR020SC00TR specifikacijos
Dalies numeris Z8F6402AR020SC00TR Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 4967 pcs Duomenų lapas Z8F6402AR020SC00TR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® RAM dydis 4K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 64KB (64K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai Z8F6402AR020SC00T
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 46 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH Duomenų keitikliai A/D 12x10b