Z8F3221VN020EC
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F3221VN020EC
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
Duomenų lapai: Z8F3221VN020EC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Z8F3221VN020EC specifikacijos
Dalies numeris Z8F3221VN020EC Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 4171 pcs Duomenų lapas Z8F3221VN020EC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 2K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 32KB (32K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead) Kiti vardai 269-3277
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 31 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH Duomenų keitikliai A/D 8x10b