Z8F2480SH020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F2480SH020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 24KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.Z8F2480SH020EG.pdf2.Z8F2480SH020EG.pdf3.Z8F2480SH020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
38 pcs
114 pcs
  • Pranešimas
Z8F2480SH020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F2480SH020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 24489 pcs Duomenų lapas 1.Z8F2480SH020EG.pdf2.Z8F2480SH020EG.pdf3.Z8F2480SH020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 3K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 24KB (24K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai 269-4951-5
Z8F2480SH020EG-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 17 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH