Z8F1681AN024XK2246
ZilogZilog
Z8F1681AN024XK2246 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F1681AN024XK2246
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP
Duomenų lapai: 1.Z8F1681AN024XK2246.pdf2.Z8F1681AN024XK2246.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
480 pcs
  • Pranešimas
Z8F1681AN024XK2246 specifikacijos
Dalies numeris Z8F1681AN024XK2246 Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 49838 pcs Duomenų lapas 1.Z8F1681AN024XK2246.pdf2.Z8F1681AN024XK2246.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-LQFP (10x10)
Greitis 24MHz Serija Z8 Encore! XP®
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 16KB (16K x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-LQFP
Kiti vardai 269-4957 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 36
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-LQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 10x12b, D/A 1x12b