Z8F1680PJ020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F1680PJ020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28DIP
Duomenų lapai: 1.Z8F1680PJ020EG.pdf2.Z8F1680PJ020EG.pdf3.Z8F1680PJ020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
330 pcs
  • Pranešimas
Z8F1680PJ020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F1680PJ020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 27619 pcs Duomenų lapas 1.Z8F1680PJ020EG.pdf2.Z8F1680PJ020EG.pdf3.Z8F1680PJ020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 3K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 16KB (16K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-DIP (0.600", 15.24mm) Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 23
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH Duomenų keitikliai A/D 8x10b