Z8F1622AR020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F1622AR020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64LQFP
Duomenų lapai: 1.Z8F1622AR020EG.pdf2.Z8F1622AR020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
Z8F1622AR020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F1622AR020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 20105 pcs Duomenų lapas 1.Z8F1622AR020EG.pdf2.Z8F1622AR020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 2K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 16KB (16K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai 269-4240
Z8F1622AR020EG-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 46 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH