Z8F0880SH020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F0880SH020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.Z8F0880SH020EG.pdf2.Z8F0880SH020EG.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
380 pcs
  • Pranešimas
Z8F0880SH020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F0880SH020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 35914 pcs Duomenų lapas 1.Z8F0880SH020EG.pdf2.Z8F0880SH020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 2K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 8KB (8K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 17
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH Duomenų keitikliai A/D 7x10b