Z8F083AQJ020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F083AQJ020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: 1.Z8F083AQJ020EG.pdf2.Z8F083AQJ020EG.pdf3.Z8F083AQJ020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
980 pcs
  • Pranešimas
Z8F083AQJ020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F083AQJ020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 75895 pcs Duomenų lapas 1.Z8F083AQJ020EG.pdf2.Z8F083AQJ020EG.pdf3.Z8F083AQJ020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN
Greitis 20MHz Serija Encore!®
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 28-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai 269-4554 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 23
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-QFN Duomenų keitikliai A/D 8x10b