Z8F0830SH020EG
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F0830SH020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.Z8F0830SH020EG.pdf2.Z8F0830SH020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
38 pcs
114 pcs
  • Pranešimas
Z8F0830SH020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F0830SH020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 50454 pcs Duomenų lapas 1.Z8F0830SH020EG.pdf2.Z8F0830SH020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® RAM dydis 256 x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 8KB (8K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai 269-4939
269-4939-ND
Z8F0830SH020EG-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 17 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH