Z8F082ASJ020EG2156
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F082ASJ020EG2156
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: Z8F082ASJ020EG2156.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
27 pcs
108 pcs
  • Pranešimas
Z8F082ASJ020EG2156 specifikacijos
Dalies numeris Z8F082ASJ020EG2156 Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 35094 pcs Duomenų lapas Z8F082ASJ020EG2156.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 20MHz Serija Encore!® XP®
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai 269-1008 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 23
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 8x10b