Z8F043AHJ020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F043AHJ020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: 1.Z8F043AHJ020EG.pdf2.Z8F043AHJ020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
705 pcs
  • Pranešimas
Z8F043AHJ020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F043AHJ020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 76970 pcs Duomenų lapas 1.Z8F043AHJ020EG.pdf2.Z8F043AHJ020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 20MHz Serija Encore!®
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 28-SSOP