Z8F042AHJ020EG
ZilogZilog
Z8F042AHJ020EG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F042AHJ020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: Z8F042AHJ020EG.pdf
  • Pranešimas
Z8F042AHJ020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F042AHJ020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 4263 pcs Duomenų lapas Z8F042AHJ020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 1K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 4KB (4K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Kiti vardai 269-4158
Z8F042AHJ020EG-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 128 x 8
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Duomenų keitikliai A/D 8x10b