Z8F0422PJ020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F0422PJ020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP
Duomenų lapai: Z8F0422PJ020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
360 pcs
  • Pranešimas
Z8F0422PJ020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F0422PJ020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 34663 pcs Duomenų lapas Z8F0422PJ020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 1K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 4KB (4K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-DIP (0.600", 15.24mm) Kiti vardai 269-4140
Z8F0422PJ020EG-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 19 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH