Z8F041AHJ020EC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F041AHJ020EC
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: Z8F041AHJ020EC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Z8F041AHJ020EC specifikacijos
Dalies numeris Z8F041AHJ020EC Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 4611 pcs Duomenų lapas Z8F041AHJ020EC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 1K x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 4KB (4K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.173", 4.40mm Width) Kiti vardai 269-3358
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 25 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 128 x 8
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH Duomenų keitikliai -