Z8F021ASH020SG2156
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F021ASH020SG2156
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.Z8F021ASH020SG2156.pdf2.Z8F021ASH020SG2156.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
532 pcs
  • Pranešimas
Z8F021ASH020SG2156 specifikacijos
Dalies numeris Z8F021ASH020SG2156 Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 63569 pcs Duomenų lapas 1.Z8F021ASH020SG2156.pdf2.Z8F021ASH020SG2156.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 20MHz Serija Encore!® XP®
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 17 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 64 x 8 Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC