Z8F021AQB020EG
ZilogZilog
Z8F021AQB020EG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F021AQB020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
Duomenų lapai: 1.Z8F021AQB020EG.pdf2.Z8F021AQB020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
Z8F021AQB020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F021AQB020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 45478 pcs Duomenų lapas 1.Z8F021AQB020EG.pdf2.Z8F021AQB020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-QFN (5x6)
Greitis 20MHz Serija Encore!® XP®
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 8-VDFN Exposed Pad
Kiti vardai 269-3767 Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64 x 8
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 8-QFN (5x6) Duomenų keitikliai -