Z8F0131QJ020EG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F0131QJ020EG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: 1.Z8F0131QJ020EG.pdf2.Z8F0131QJ020EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
980 pcs
  • Pranešimas
Z8F0131QJ020EG specifikacijos
Dalies numeris Z8F0131QJ020EG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 55937 pcs Duomenų lapas 1.Z8F0131QJ020EG.pdf2.Z8F0131QJ020EG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® RAM dydis 256 x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 1KB (1K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 28-VQFN Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 25
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Duomenų keitikliai -