Z8F012ASB020SG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F012ASB020SG
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai: Z8F012ASB020SG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
672 pcs
  • Pranešimas
Z8F012ASB020SG specifikacijos
Dalies numeris Z8F012ASB020SG Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 56414 pcs Duomenų lapas Z8F012ASB020SG.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 256 x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 1KB (1K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai 269-4039
Z8F012ASB020SG-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 6 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 16 x 8 Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH