Z8F012APJ020EG2156
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F012APJ020EG2156
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28DIP
Duomenų lapai: 1.Z8F012APJ020EG2156.pdf2.Z8F012APJ020EG2156.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
Z8F012APJ020EG2156 specifikacijos
Dalies numeris Z8F012APJ020EG2156 Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 39561 pcs Duomenų lapas 1.Z8F012APJ020EG2156.pdf2.Z8F012APJ020EG2156.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-PDIP
Greitis 20MHz Serija Encore!® XP®
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 16 x 8 Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH 28-PDIP