Z8F011AHJ020EC
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Z8F011AHJ020EC
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SSOP
Duomenų lapai: Z8F011AHJ020EC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Z8F011AHJ020EC specifikacijos
Dalies numeris Z8F011AHJ020EC Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 5814 pcs Duomenų lapas Z8F011AHJ020EC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Greitis 20MHz
Serija Encore!® XP® RAM dydis 256 x 8
Programos atminties tipas FLASH Programos atminties dydis 1KB (1K x 8)
Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.173", 4.40mm Width) Kiti vardai 269-3310
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 25 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 16 x 8
Išsamus aprašymas eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Duomenų keitikliai -