IXD3236A12CMR-G
ZilogZilog
Zilog
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXD3236A12CMR-G
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT25
Duomenų lapai: IXD3236A12CMR-G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXD3236A12CMR-G specifikacijos
Dalies numeris IXD3236A12CMR-G Gamintojas Zilog
apibūdinimas IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT25 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98479 pcs Duomenų lapas IXD3236A12CMR-G.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2V Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-25 Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 269-4984-1
IXD3236A12CMR-GCT
IXD3236A12CMR-GCT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 1.2MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Dabartinis - rezultatas 600mA