EZ80L92AZ050EC
ZilogZilog
EZ80L92AZ050EC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EZ80L92AZ050EC
Gamintojas / Gamintojas: Zilog
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT ROMLESS 100LQFP
Duomenų lapai: EZ80L92AZ050EC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EZ80L92AZ050EC specifikacijos
Dalies numeris EZ80L92AZ050EC Gamintojas Zilog
Galimas kiekis 5311 pcs Duomenų lapas EZ80L92AZ050EC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Greitis 50MHz
Serija eZ80® Acclaim!® RAM dydis -
Programos atminties tipas ROMless Programos atminties dydis -
Periferiniai įrenginiai DMA, WDT Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai 269-3169
EZ80L92AZ050EC-ND
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 24 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 50MHz ROMless Duomenų keitikliai -