YC324-FK-07124RL
YageoYageo
YC324-FK-07124RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: YC324-FK-07124RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 124 OHM 2012
Duomenų lapai: YC324-FK-07124RL.pdf
  • Pranešimas
YC324-FK-07124RL specifikacijos
Dalies numeris YC324-FK-07124RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 124 OHM 2012 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1016963 pcs Duomenų lapas YC324-FK-07124RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Serija YC324 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 124
"Power Per Element" 125mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2012, Convex, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 124 Ohm ±1% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals