YC248-JR-0782KL
YageoYageo
YC248-JR-0782KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: YC248-JR-0782KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606
Duomenų lapai: 1.YC248-JR-0782KL.pdf2.YC248-JR-0782KL.pdf3.YC248-JR-0782KL.pdf4.YC248-JR-0782KL.pdf
  • Pranešimas
YC248-JR-0782KL specifikacijos
Dalies numeris YC248-JR-0782KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Serija YC248 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 82k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1606, Convex, Long Side Terminals Kiti vardai YC248-JK-0782KL
YC248J-82KTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
Išsamus aprašymas 82k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated