YC248-FR-07105RL
YageoYageo
YC248-FR-07105RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: YC248-FR-07105RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 105 OHM 1606
Duomenų lapai: YC248-FR-07105RL.pdf
  • Pranešimas
YC248-FR-07105RL specifikacijos
Dalies numeris YC248-FR-07105RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 105 OHM 1606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1014000 pcs Duomenų lapas YC248-FR-07105RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Serija YC248 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 105
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1606, Convex, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Išsamus aprašymas 105 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals