TC124-FR-07649RL
YageoYageo
TC124-FR-07649RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TC124-FR-07649RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 649 OHM 0804
Duomenų lapai: TC124-FR-07649RL.pdf
  • Pranešimas
TC124-FR-07649RL specifikacijos
Dalies numeris TC124-FR-07649RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 649 OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4999732 pcs Duomenų lapas TC124-FR-07649RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija TC124 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 649
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0804, Concave, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) Išsamus aprašymas 649 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals