SQZ700JB-2K2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQZ700JB-2K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 7W 5% TH
Duomenų lapai: SQZ700JB-2K2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
SQZ700JB-2K2 specifikacijos
Dalies numeris SQZ700JB-2K2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 7W 5% TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 244174 pcs Duomenų lapas SQZ700JB-2K2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Serija SQZ Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film