SQP700JB-39R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP700JB-39R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP700JB-39R.pdf
  • Pranešimas
SQP700JB-39R specifikacijos
Dalies numeris SQP700JB-39R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 425379 pcs Duomenų lapas SQP700JB-39R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (9.50mm x 9.00mm x 35.00mm)
Serija SQP Atsparumas 39 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 39 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound