SQP500JB-680R
YageoYageo
SQP500JB-680R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP500JB-680R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 680 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP500JB-680R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
SQP500JB-680R specifikacijos
Dalies numeris SQP500JB-680R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 680 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 436913 pcs Duomenų lapas SQP500JB-680R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.374" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (9.50mm x 9.00mm x 22.00mm)
Serija SQP Atsparumas 680 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 680E LRW-5W-B 5%
680W-5
MO-5W-B-680
SQP500JB 680R
SQP500JB680R
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 680 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film