SQP40AJB-2K4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQP40AJB-2K4
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 40W 5% AXIAL
Duomenų lapai: SQP40AJB-2K4.pdf
  • Pranešimas
SQP40AJB-2K4 specifikacijos
Dalies numeris SQP40AJB-2K4 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 40W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73799 pcs Duomenų lapas SQP40AJB-2K4.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.748" x 0.709" Rectangular x 3.543" L (19.00mm x 18.00mm x 90.00mm)
Serija SQP Atsparumas 2.4 kOhms
Galia (vatais) 40W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Išsamus aprašymas 2.4 kOhms ±5% 40W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film